ÚVOD O SPOLOČNOSTI / OZNAMY KATALÓGY KONTAKTY / PREDAJ

 

O spoločnosti

Firma Freytag & Berndt pôsobí na slovenskom trhu od roku 1990. Zaoberá sa kartografickou činnosťou, dnes už najmodernejšími metódami digitálneho spracovania údajov. Na našej stránke prezentujeme výlučne produkty našej firmy, ktoré distribuuje a predáva na území Slovenskuj republiky spoločnosť FREYTAG-BERNDT, spol. s r.o., Praha. Kontakné informácie nájdete v sekcii kontakty a predaj.
Firma má nadnárodnú pôsobnosť, centrála firmy sa nachádza vo Viedni v Rakúsku, pobočky firmy v ďaľších krajinách nájdete na nasledovných webových adresách:

Rakúsko
     www.freytagberndt.at

Česká republika
     www.freytagberndt.cz

Maďarsko
     www.freytagberndt.hu

Nemecko - vydavateľstvo Bergverlag Rother
     www.rother.de

Španielsko
     www.mapiberia.com

Ak ste v našej ponuke nenašli publikáciu, ktorú ste hľadali, obráťte sa na našu distribučnú spoločnosť FREYTAG-BERNDT, spol. s r.o., Praha, alebo na webovú stránku rakúskej centrály.

Oznamy

Predaj mapových a elektronických údajov

Firma Freytag & Berndt s.r.o. ponúka na predaj údaje z našej produkcie v elektronickej forme - rastrové podklady - na ďaľšie spracovanie, ako aj modifikácie mapových diel so zameraním na propagáciu vlastnej firmy, napr. mapové dielo s vlastnou obálkou, alebo vloženie reklamného bloku do našich kartografických produktov. Bližšie informácie Vám radi poskytneme v našej centrále.

 
<< Nazad      ^ Nahor

 

© Copyright 2018, Freytag&Berndt Slovensko