ÚVOD O SPOLOČNOSTI / OZNAMY KATALÓGY KONTAKTY / PREDAJ

 

O spoločnosti

Firma Freytag & Berndt pôsobí na slovenskom trhu od roku 1990. Zaoberá sa kartografickou činnosťou, dnes už najmodernejšími metódami digitálneho spracovania údajov. Na našej stránke prezentujeme výlučne produkty našej firmy, ktoré od júla 2008 distribuuje a predáva na území Slovenskuj republiky spoločnosť fb geoclub.sk. Kontakné informácie nájdete v sekcii kontakty a predaj.
Firma má nadnárodnú pôsobnosť, centrála firmy sa nachádza vo Viedni v Rakúsku, pobočky firmy v ďaľších krajinách nájdete na nasledovných webových adresách:

Rakúsko
     www.freytagberndt.at

Česká republika
     www.freytagberndt.cz

Maďarsko
     www.freytagberndt.hu

Nemecko - vydavateľstvo Bergverlag Rother
     www.rother.de

Španielsko
     www.mapiberia.com

Ak ste v našej ponuke nenašli publikáciu, ktorú ste hľadali, obráťte sa na našu distribučnú spoločnosť fb geoclub.sk alebo na webovú stránku rakúskej centrály.

Oznamy

Predaj mapových a elektronických údajov

Firma Freytag & Berndt s.r.o. ponúka na predaj údaje z našej produkcie v elektronickej forme - rastrové podklady - na ďaľšie spracovanie, ako aj modifikácie mapových diel so zameraním na propagáciu vlastnej firmy, napr. mapové dielo s vlastnou obálkou, alebo vloženie reklamného bloku do našich kartografických produktov. Bližšie informácie Vám radi poskytneme v našej centrále.

 
<< Nazad      ^ Nahor

 

© Copyright 2018, Freytag&Berndt Slovensko